úterý 1. března 2016

Vzpomínání

Potkaly se tři spolužačky a jak to tak bývá, vzpomínaly na časy, kdy největší jejich starostí bylo do krve se hádat o to jestli je hezčí Jean- Claude Van Damme nebo Patrick Swayze :) Po všem tom vzpomínání začaly řešit "jak ten čas letí". (Rozuměj, jak jsou staré.) A na kom jiném je nejvíc vidět jak čas běží, přímo letí tryskovou rychlostí, než na našich ratolestech, že? žena č.1: "Nedávno se Klárka narodila a už chodí na střední školu." žena č.2: "Je to jako včera co se Davídek narodil a už končí základku." žena č.3 (tedy já): "Jó, je to jako včera co se Hejkálek narodil a už je v důchodu." (Že já vždycky musím všechny přetrumfnout.) :D

19 komentářů:

 1. Ahoj Ayo,
  někdy mám přesně ten pocit...že triumfuju! Jaká jsou nejhorší místa, kam se může matka se svým dítětem dostat? Psychiatrie, psychiatrická léčebna, onkologie? Hmmm - mám je za sebou. Ale důchod pro své dítě - zní taky dost strašně! Pěkně to s námi ten život mává! Jak říká Rambo: Nikdo nerozdává tak tvrdé rány jako život, srazí tě na kolena a nechá tě klečet!!! Co s tím uděláme, je jen na nás! Nikdo jiný než my sami nás z těch kolen nezvedne. Přeju TI mnoho sil, aby ses ještě mnohokrát dokázala znovu postavit na nohy!
  Ilona

  OdpovědětSmazat
 2. Ilonko děkuji, on zas ten důchod není tak hrozný i když to tak může vypadat. Dalo nám to svobodu a doufáme že třeba jednou... :)

  OdpovědětSmazat
 3. Holt každý má něco! :oD Optimismu není nikdy dost.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. شركة المثالية للتنظيف افضل شركة تنظيف بالمنطقة الشرقية تخصصت في تقديم كافة الاعمال المنزية من نظافة ومكافحة حشرات بالمنطقة فلديها افضل الخدماتبافضل جودة واوبارخص الاسعار التي لا تتوفر الا معها كافضل وارخص شركة تنظيف بالاضافة الي خدمتا مكافحة الحشرات ورش المبيدات الامنة والفعالة علي الحشرات بجميع انواعها .. تقدم لكم اليوم افضل العروض والخدمات بخصومات هائلة يمكنكم الحصول عليها من خلال الروابط التالية

  شركة المثالية للتنظيف
  شركة المثالية للنظافة
  شركة المثالية للتنظيف بالدمام
  شركة المثالية للتنظيف بالخبر
  شركة المثالية للتنظيف بالقطيف

  OdpovědětSmazat
 6. Nice Blog, thank you so much for sharing this blog with us. Visit for
  Top 5 Web Development Company in India

  OdpovědětSmazat

 7. Nice information.. Thanks for sharing this blog. see my website also
  .. VIEW MORE:- Website Design Company in Delhi


  OdpovědětSmazat
 8. Nice and interesting post,I appreciate your hard work,keep uploading more, Thank you for sharing valuable information.
  Mobile App Development Company

  OdpovědětSmazat
 9. Tha sinn an dòchas gum bi artaigilean inntinneach agus inntinneach agad san àm ri teachd. Thig spòrs agus toileachas thugaibh.

  Giảo cổ lam hòa bình

  hat methi

  hạt methi

  hạt methi ấn độ

  OdpovědětSmazat
 10. سباك بالمدينة المنورة
  يعد سباك بالمدينة المنورة من العمال الذي لا يستغنى العملاء عن تواجده في حياتهم، فالكثير من العمال تتعرض بيوتهم لبعض المشكلات التي تحتاج إلى سباك بالمدينة المنورة الذي يعمل على كشف تسربات المياه بالمدينة المنورة ومعالجتها بأفضل وأحدث الطرق ودون أن يكون بالكسر أو التخريب، كما أنه يقوم بتركيب وتمديد شبكات المياه ومواسير الصرف الصحي وتركيب خزانات بالمدينة المنورة.
  يساعدكم سباك بالمدينة المنورة في تصليح جميع المحابس والحنفيات كما يكون بإمكانه تركيب البلاط والسيراميك والبورسلين، فهو فني سباك بالمدينة المنورة الذي يتميزز عن غيره من العمال الذين يعملون في نفس المجال، فهو يحرص على استخدام أحدث الأدوات والمعدات التي تجعل الأعمال الذي يقوم بتنفيذها بسيطة ومتميزة.

  OdpovědětSmazat
 11. Thank you so much for sharing this information with us. Visit The Corporate Website for Promotional Products and Corporate Diwali Gift.
  Promotional Products

  OdpovědětSmazat
 12. Thank you so much for sharing this excellent information. I am glad to discover your post. Visit here iPhone App Development Company USA.

  OdpovědětSmazat