úterý 1. března 2016

Vzpomínání

Potkaly se tři spolužačky a jak to tak bývá, vzpomínaly na časy, kdy největší jejich starostí bylo do krve se hádat o to jestli je hezčí Jean- Claude Van Damme nebo Patrick Swayze :) Po všem tom vzpomínání začaly řešit "jak ten čas letí". (Rozuměj, jak jsou staré.) A na kom jiném je nejvíc vidět jak čas běží, přímo letí tryskovou rychlostí, než na našich ratolestech, že? žena č.1: "Nedávno se Klárka narodila a už chodí na střední školu." žena č.2: "Je to jako včera co se Davídek narodil a už končí základku." žena č.3 (tedy já): "Jó, je to jako včera co se Hejkálek narodil a už je v důchodu." (Že já vždycky musím všechny přetrumfnout.) :D

4 komentáře:

 1. Ahoj Ayo,
  někdy mám přesně ten pocit...že triumfuju! Jaká jsou nejhorší místa, kam se může matka se svým dítětem dostat? Psychiatrie, psychiatrická léčebna, onkologie? Hmmm - mám je za sebou. Ale důchod pro své dítě - zní taky dost strašně! Pěkně to s námi ten život mává! Jak říká Rambo: Nikdo nerozdává tak tvrdé rány jako život, srazí tě na kolena a nechá tě klečet!!! Co s tím uděláme, je jen na nás! Nikdo jiný než my sami nás z těch kolen nezvedne. Přeju TI mnoho sil, aby ses ještě mnohokrát dokázala znovu postavit na nohy!
  Ilona

  OdpovědětVymazat
 2. Ilonko děkuji, on zas ten důchod není tak hrozný i když to tak může vypadat. Dalo nám to svobodu a doufáme že třeba jednou... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Holt každý má něco! :oD Optimismu není nikdy dost.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat